Karamelo: Beleri në qeli se me të në krye të bashkisë do të ketë rikonceptim të çështjes së pronave

Nga A2 CNN
18 Shtator 2023, 22:51 | Aktualitet

Ligoraq Karamelo, ish-deputet i minoritetit Grek, ish Drejtues i OMONIA-S dhe PBDNJ-së.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni