Kategoria Superiore, Partizani dhe Tirana luftë për titullin në distancë

Publikuar më: 20/1/2023, ora 17:19

Kategoria Superiore, Partizani dhe Tirana luftë për titullin në distancë

Publikuar më: 20/1/2023, ora 17:19

Pas Kupës, kjo fundjavë rikthen Superligën shqiptare ku Tirana dhe Partizanin vijojnë betejën e tyre për titullin kampion. Dy skuadrat kryeqytetase do të përballen dy ekipe ku synim kane mbijetesën. Bardheblutë kërkojnë vazhdimësi përballë Bylisit. Këtë ka shprehur dhe tekniku Orges Shehi, i cili bëri një koment dhe për afrimin e Kristal Abazaj.

Kategoria Superiore, Partizani dhe Tirana luftë për titullin në distancë

Publikuar më: 20/1/2023, ora 17:19

Pas Kupës, kjo fundjavë rikthen Superligën shqiptare ku Tirana dhe Partizanin vijojnë betejën e tyre për titullin kampion. Dy skuadrat kryeqytetase do të përballen dy ekipe ku synim kane mbijetesën. Bardheblutë kërkojnë vazhdimësi përballë Bylisit. Këtë ka shprehur dhe tekniku Orges Shehi, i cili bëri një koment dhe për afrimin e Kristal Abazaj.