Këmbëkryq para Parlamentit, Vasili: Ky është sheshi i popullit – A2

Këmbëkryq para Parlamentit, Vasili: Ky është sheshi i popullit

Petrit Vasili, nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, foli për A2 CNN teksa së bashku me kryetaren Kryemadhi dhe Gazment Bardhin nga PD, qëndronin të ulur para Parlamentit, atje ku opozita mban protestën e gjashtë të saj.