Kikia: Po shkohet drejt sistemit njëpartiak

Analisti Mentor Kikia i ftuar në A2 CNN komenton zhvillimet e fundit politike, dhe pritja e zgjedhjeve vendore që në shumë raste do të shikojnë rastin e paprecedent pas viteve ’90, të një kandidati të vetëm.
Për të ndezur ende më shumë situatën politike, ditët e fundit opinioni publik u njoh edhe për përgjimet e fundit të shpërndara nga gazeta gjermane Bild.

Shkarkoni aplikacionin e A2