Konventa kombëtare e LSI, Kryemadhi: Ne si snajperë në kutitë e votimit

Në Konventën Kombëtare, Lëvizja Socialiste për Integrim miratoi rezolutën me planin për rimëkëmbjen e Shqipërisë.

Monika Kryemadhi foli sërish për largimin e Edi Ramës me një retorikë të ashpër dhe akuzoi si të lidhur me krimin.

Shkarkoni aplikacionin e A2