Koronavirusi, e ardhmja dhe kombëtarja, Bare rrëfen rikthimin në normalitet – Speciale A2

Keidi Bare është pa diskutim një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës kombëtare. Edhe pse ka luajtur vetëm 7 ndeshje me përfaqësuesen e madhe, e ka treguar në fushë “peshën” e tij. Në një intervistë ekskluzive për A2, 22-vjeçari tregon muajt e vështirë të bllokimit nga koronavirusi, rikthimin në stërvitje, karrierën me klube dhe vlerën që ka fanella kuqezi për të.