Koronavirusi në Shqipëri, 4 të vdekur dhe 120 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 4 persona të tjerë të prekur me koronavirus. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë edhe 120 persona.