Koronavirusi, rikthehen rastet e reja në Durrës dhe Elbasan

Gazetaret e A2, Elitjona Doko dhe Belinda Ruçaj, në një lidhje direkte me studion e “Ditari”, japin detaje mbi personat e infektuar në këto dy qytete.