“Korrupsioni” 6 mijë euro, Apeli e lë në “arrest shtëpie”, hakërrehet gjyqtarja: Sulm politik

Gjyqtarja e Apelit të Korçës, Mimoza Margjeka, kundërshton masën e sigurisë, arrest shtëpie, në Gjykatën ne Posaçme të Apelit, pasi sipas saj nuk ka asnjë provë dhe kërkon që seanca të zhvillohet me dyer të hapura.