Kosova votoi, Mitrovica e ndarë mes VV dhe listës serbe

Gazetarët Angelo Haruni dhe Julian Kasapi raportojnë nga Prishtina dhe Mitrovica orët e para të politikës kosovare pas zgjedhjeve të djeshme, që panë fitoren e qartë të Vetëvendosjes.

  • LAJMI I FUNDIT | Pandemia, 17 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 3372 testime, 683 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Shqipëri, 697 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 646 pacientë në spitale, 40 në terapi intensive, 15 të intubuar