Krim në Bathore, vret kunatën dhe largohet, policia në ndjekje të autorit

Një krim në familje është regjistruar mbrëmjen e së hënës në rrethinat e kryeqytetit. Gazetari Mariglen Mulla sjell detaje nga kjo ngjarje e rëndë.