Kryemadhi: Gjonaj, presion gjyqtarëve

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim hodhi akuza të forta në drejtim të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Sipas Kryemadhit, Gjonaj ka bërë presion dhe shantazh ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve.

  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet i fuqishëm në Tiranë
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet i fuqishëm në Tiranë
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet i fuqishëm në Tiranë