Kthjellimet dhe mot i ftohtë, temperaturat e mëngjesit arrijnë deri -6 gradë

Publikuar më: 7/12/2021, ora 20:04

Kthjellimet dhe mot i ftohtë, temperaturat e mëngjesit arrijnë deri -6 gradë

Publikuar më: 7/12/2021, ora 20:04

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja.