Kukësi e Tirana, në fushë me mendjen te Partizani

Kukësi dhe Tirana luajnë këtë të shtunë një prej ndeshjeve më të forta të javës së 21-të të kampionatit. Nga sfida në fushë, në mënyrat e tyre, dy skuadrat mendojnë edhe për duelin në distancë me Partizanin.

  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet i fuqishëm në Tiranë
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet i fuqishëm në Tiranë
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet i fuqishëm në Tiranë