Kumbulla, lider në mbrojtjen e Kombëtares? Flet lojtari i Romës

Me Hysajn e lojtarë të tjerë që mungojnë në dy ndeshjet e radhës së Kombëtares, ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë, Kumbulla pritet të jetë një nga shtyllat e mbrojtjes kuqezi.