Kupa e Shqipërisë, Kukësi, Teuta, Tirana dhe Bylisi kërkojnë finalen

Kukësi dhe Teuta përplasen këtë të enjte për një biletë në finalen e Kupës së Shqipërisë. Dy skuadrat pretendente për trofeun dhe njëkohësisht dritaren që të transferon në Kupat e Europës, luajnë 90 minutat e para në “Elbasan Arena”.