Volejbolli i meshkujve, Tirana e nis mbarë, mposht Erzenin dhe fiton Kupën e Federatës

Publikuar më: 26/9/2022, ora 13:36

Volejbolli i meshkujve, Tirana e nis mbarë, mposht Erzenin dhe fiton Kupën e Federatës

Publikuar më: 26/9/2022, ora 13:36

Tirana e volejbollit të meshkujve e ka nisur mbarë sezonin e ri pasi bëri për vete Kupën e Federatës. Bardheblutë mposhten 3-1 Erzenin në një ndeshje me rivalitet deri në setin e fundit. Tani vëmendja e kryeqytetasve është tek Kupat e Europës.

Volejbolli i meshkujve, Tirana e nis mbarë, mposht Erzenin dhe fiton Kupën e Federatës

Publikuar më: 26/9/2022, ora 13:36

Tirana e volejbollit të meshkujve e ka nisur mbarë sezonin e ri pasi bëri për vete Kupën e Federatës. Bardheblutë mposhten 3-1 Erzenin në një ndeshje me rivalitet deri në setin e fundit. Tani vëmendja e kryeqytetasve është tek Kupat e Europës.