Kush është Preng Gjini, objektivi i atentatit me tritol në Tiranë

Gazetari Julian Kasapi sjell detaje të reja nga atentati i ndodhur pasditen e së martës në Tiranë, ku mbeti i plagosur Preng Gjini, drejtues i automjetit dhe një këmbësor, shtetas italian.