Kush qëlloi i pari në Elbasan? Kasapi: Policia nuk jep informacion, duhet të bëjë transparencë

Ngjarja më e fundit që ndodhi një ditë më parë në Elbasan, ku mbeti i vrarë një person dhe 4 të tjerë u plagosën, është diskutuar në studion e “Absolut 4”. Për gazetarin e A2 CNN Juli Kasapi, kjo është një ngjarje e rëndë dhe me prapavijë politike, për të cilën policia duhet të bënte transparencë dhe jo të mjaftohej sot , 24 orë pas ngjarjes, që të thoshte se ishte konflikt që përfundoi me një viktimë dhe 4 të plagosur.