Kush vendos për Shkodrën? Voltana Ademi tregon gjithçka për A2

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, në një lidhje direkte me studion e “Ditari” në A2, foli mbi deklaratën e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili u shpreh se Shkodra është lënë në dorën e Tom Doshit dhe të një trafikanti droge që siguron vota për Ramën në Velipojë.