Lerda: E kemi harruar Kukësin

Pas nisjes së dobët të kampionatit, kampionët e Partizanit përballen me Luftëtarin. Objektivi është një: rikthimi i besimit dhe 3 pikët që do të linin pas humbjen ndaj Kukësit në javën e parë.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë raporton 14 raste të reja me koronavirus
  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: Shumica e rasteve të reja janë simptomatikë
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Rastet e reja në Tiranë, Shkodër, Krujë dhe Durrës
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Numri total i të prekurve me koronavirus ka arritur 1246