Letrat për dialog, Ndoka: Thirrjet e Ramës, antikushtetuese. Kryeministri, për Guinness

Kreu i Partisëdemokristiane, Nard Ndoka, ishte i ftuar në Ditarin e orës 09:00, nga ku foli për aksionin opozitar dhe ftesat për dialog të Kryeministrit Rama ndaj kreut të opozitës, Basha.