Liga e Kombeve, kombëtarja nis grumbullimin për sfidat ndaj Bjellorusisë dhe Lituanisë

Kombëtarja shiqptare ka nisur grumbullimin për sfidat ndaj Bjellorusisë dhe Lituanisë, të vlefshme për Ligën e Kombeve. Producenti i sportit në A2, Erald Kodheli, jep detaje nga grumbullimi i kuqezinjve.