Loer Kume fiton çmimin “Kadare 2019” – A2

Loer Kume fiton çmimin “Kadare 2019”

Agim Baçi, si çdo javë në Dita Jonë për të folur për librat më interesantë dhe problematikat rreth letërsisë bashkëkohore.

Shkarkoni aplikacionin e A2