Lufta në distancë, Tirana përballet me Laçin, Partizani sfidon Vllazninë

Publikuar më: 20/5/2023, ora 14:08

Lufta në distancë, Tirana përballet me Laçin, Partizani sfidon Vllazninë

Publikuar më: 20/5/2023, ora 14:08

Fati i titullit kampion nuk është përcaktuar ende në Kategorinë Superiore. Lufta në distancë mes Tiranës dhe Partizanit vijon. Këtë javë Bardheblutë luajnë me Laçin, ndërsa Partizani përballet me Vllazninë. Të gjitha ndeshjet e javës së 34 janë programuar në orën 16:00.

Lufta në distancë, Tirana përballet me Laçin, Partizani sfidon Vllazninë

Publikuar më: 20/5/2023, ora 14:08

Fati i titullit kampion nuk është përcaktuar ende në Kategorinë Superiore. Lufta në distancë mes Tiranës dhe Partizanit vijon. Këtë javë Bardheblutë luajnë me Laçin, ndërsa Partizani përballet me Vllazninë. Të gjitha ndeshjet e javës së 34 janë programuar në orën 16:00.