Makina përplas 3 këmbësorë në Sarandë, një e vdekur – A2

Makina përplas 3 këmbësorë në Sarandë, një e vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Sarandë, ku një makinë ka humbur kontrollin dhe ka përplasur 3 këmbësorë.