Maqedonia e Veriut, rritet bilanci i viktimave, shpallen 2 ditë zie kombëtare – A2

Maqedonia e Veriut, rritet bilanci i viktimave, shpallen 2 ditë zie kombëtare

Shkon në 14 numri i viktimave të tragjedisë që tronditi të mërkurën Maqedoninë e Veriut, kur një autobus me rreth 50 pasagjerë doli rruga dhe u përmbys ndërsa udhëtonte në autostradën Shkup-Tetovë.

Shkarkoni aplikacionin e A2