“Maska të skaduara”, Basha: Krim ndaj mjekëve dhe qytetarëve, të nisin hetimet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat këtë të martë, denoncoi se 1,2 milionë maska të skaduara janë shpërndarë për mjekët dhe qytetarët.