“Maskat e skaduara”, PD kallëzon në SPAK ministren e Shëndetësisë

Ashtu siç tha një ditë më parë Lulzim Basha, Partia Demokratike ka kallëzuar penalisht në SPAK ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe zyrtarët e tjerë përgjegjës për shpërndarjen te personeli shëndetësor të 1.2 milionë maskave të skaduara.