Mblidhet kryesia e PS-së, dalin emrat e rinj për kryebashkiakë – A2

Mblidhet kryesia e PS-së, dalin emrat e rinj për kryebashkiakë

Mbyllet mbledhja e sotme e Kryesisë të Partisë Socialiste dhe dalin emra të rinj si kandidatë për kryebashkiakë të ardhshëm në zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas burimeve të A2 CNN, do të jetë Dionis Imeraj konfirmohet si kandidaturë e PS në Dibër, duke rënë kështu kandidatura e ish deputetes të PDIU-së, Reme Lala. Ndërkohë, në Vorë nuk pritet të kandidojë Sadi Vorpsi por Agim Kajmaku.

Shkarkoni aplikacionin e A2