Mediu zbulon të fshehtat e marrëveshjes Rama-Basha në 2017

Publikuar më: 15/9/2023, ora 21:36

Mediu zbulon të fshehtat e marrëveshjes Rama-Basha në 2017

Publikuar më: 15/9/2023, ora 21:36

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu zbuloi në Intervistë me Merita Haklajn disa nga prapaskenat e marrëveshjes së 2017 mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës që nxori opozitën nga çadra e vendosur përpara kryeministrisë.

Mediu zbulon të fshehtat e marrëveshjes Rama-Basha në 2017

Publikuar më: 15/9/2023, ora 21:36

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu zbuloi në Intervistë me Merita Haklajn disa nga prapaskenat e marrëveshjes së 2017 mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës që nxori opozitën nga çadra e vendosur përpara kryeministrisë.