Mega-operacioni “Tempulli”, dalin pamjet e aksionit të policisë

Publikuar më: 14/9/2023, ora 17:16

Mega-operacioni “Tempulli”, dalin pamjet e aksionit të policisë

Publikuar më: 14/9/2023, ora 17:16

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga mega-operacioni, i zhvilluar gjatë ditës së sotme, ku në pranga ranë mbi 200 persona dhe u sekuestruan drogë, armë zjarri dhe para. Sipas Policisë, gjatë operacioni u sekuestruan 13 armë zjarri, 2 prej të cilave kallashnikovë, 10 pistoleta dhe një pushkë.

Mega-operacioni “Tempulli”, dalin pamjet e aksionit të policisë

Publikuar më: 14/9/2023, ora 17:16

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga mega-operacioni, i zhvilluar gjatë ditës së sotme, ku në pranga ranë mbi 200 persona dhe u sekuestruan drogë, armë zjarri dhe para. Sipas Policisë, gjatë operacioni u sekuestruan 13 armë zjarri, 2 prej të cilave kallashnikovë, 10 pistoleta dhe një pushkë.