Mëngjes i përgjakur në Tiranë, efektivi i Gardës vret bashkëshorten – A2

Mëngjes i përgjakur në Tiranë, efektivi i Gardës vret bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mëngjes në Tiranë. Forcat e Policisë të komisariatit nr.4 në bashkëpunim me Shërbimin për Çështjet e Brendshme kanë arrestuar një punonjës të Gardës së Republikës, i dyshuar se ka vrarë bashkëshorten 36 vjeçare Ervilma Seferaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 6 të mëngjesit në Allias, dhe vrasja mendohet se është kryer me armën e shërbimit e të arrestuarit, shtetasit Alket Arapaj, 44 vjeç.