Meta: Opozita ka kryer krime me djegien e mandateve dhe bojkotin e zgjedhjeve

Publikuar më: 21/5/2022, ora 15:29

Meta: Opozita ka kryer krime me djegien e mandateve dhe bojkotin e zgjedhjeve

Publikuar më: 21/5/2022, ora 15:29

Ilir Meta është pyetur në konferencën për shtyp të së shtunës edhe për procesin e zgjedhjes së pasuesit të tij në postin e Presidentit të Republikës.