Meta për ambasadoren amerikane: Nuk ndaloj askënd që të rreshtohet në krahun e falsifikatorëve

Presidenti Ilir Meta, gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me homologun bullgar, foli edhe për takimin e djeshëm mes ambasadores amerikane Yuri Kim dhe ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.