Ministrat drejt largimit, Qafoku: Eksperimente të dështuara të kryeministrit

Analisti Roland Qafoku, i ftuar në studion e “Ditari” në A2, komentoi lajmin se dy ministra të qeverisë, Besa Shahini dhe Sandër Lleshaj, do të largohen pas 7 muajsh. Qafoku bëri një ndarje mes punës së dy ministrave.