Momenti kur peizazhi i Parisit ndryshoi përgjithmonë

Zjarri që ka shkatërruar një pjesë të mirë të katedrales së Notre Dame, do të ndryshojë përgjithmonë peizazhin e kryeqytetit francez. Ky është momenti kur një pjesë e çatisë së katedrales 800-vjeçare shembet, duke shkaktuar panik dhe hidhërim tek dëshmitarët.

Shkarkoni aplikacionin e A2