Momenti prekës, vajza përqafon mes lotëve shoqen që i shpëtoi pushtimit rus

Nga A2 CNN
28 Shkurt 2022, 16:58 | Aktualitet

Kamerat regjistruan një moment prekës në një qendër strehimi për refugjatët në Poloni. Një vajzë ukrainase përqafoi mes lotëve shoqen e saj që mundi t’i shpëtojë pushtimit rus dhe të largohej nga vendi pas ditëve me luftime dhe bombardime.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi