“Mos premto asgjë që nuk realizon”, Basha i përgjigjet qytetarit: Nuk janë premtime, por angazhime

Kreu demokrat Lulzim Basha është takuar mesditën e sotme me qytetarë dhe biznesmenë në Njësinë 2 në kryeqytet. I entuziazmuar nga pritjet e qytetarëve, Basha tha se era e ndryshimit ndihet kudo që shkon nga Shkodra në Vlorë.

“Vota në 25 për ndryshim për gjithë Tiranën. Në 26 prill do të jetë ditëlindja e çdo shqiptari. Gjëja e parë që do bëjmë është një paketë ndihme për biznesin e vogël. Kudo që shkoj, nga Shkodra në Vlorë ndihet era e ndryshimit”.