Mot me reshje të pakta, rriten temperaturat

Publikuar më: 2/12/2021, ora 10:13

Mot me reshje të pakta, rriten temperaturat

Publikuar më: 2/12/2021, ora 10:13

Meteorologia Tanja Porja sjell parashikimin e motit për sot dhe orët në vijim.