Mot me vranësira, por i ngrohtë dhe pa reshje shiu

Publikuar më: 16/9/2021, ora 10:30

Mot me vranësira, por i ngrohtë dhe pa reshje shiu

Publikuar më: 16/9/2021, ora 10:30

Meteorologia Tanja Porja jep detaje mbi ndryshimin e motit në orët në vijim.