Moti i kthjellët dhe i ftohtë, temperatura maksimale 14 gradë

Publikuar më: 24/11/2022, ora 20:13

Moti i kthjellët dhe i ftohtë, temperatura maksimale 14 gradë

Publikuar më: 24/11/2022, ora 20:13

Parashikimi i motit nga meteorologia Tanja Porja.