Moti i kthjellët dhe i ftohtë, ulen më tej temperaturat

Publikuar më: 17/1/2022, ora 20:03

Moti i kthjellët dhe i ftohtë, ulen më tej temperaturat

Publikuar më: 17/1/2022, ora 20:03

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja.