Moti i kthjellët dhe ulje e temperaturave

Publikuar më: 24/11/2021, ora 07:27

Moti i kthjellët dhe ulje e temperaturave

Publikuar më: 24/11/2021, ora 07:27

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja