Muaji i Ramazanit, Samarxhi: Shqiptarët një ndër popujt më besimtarë në botë

Gazetari i njohur, Ferdinand Samarxhi, shpjegon domethënien e muajit të Ramazanit, veçanërisht se si përjetohet ai mes popullsisë shqiptare në Shqipëri, Kosove, Maqedoni dhe shtete të tjera të rajonit.

  • LAJMI I FUNDIT | Jep dorëheqjen kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj
  • LAJMI I FUNDIT | Dorëheqja e kryeministrit Ramush Haradinaj, e parevokueshme
  • LAJMI I FUNDIT | Ramush Haradinaj njoftoi dorëheqjen gjatë mbledhjes së qeverisë
  • LAJMI I FUNDIT | Dorëheqja, pasi Haradinaj është thërritur nga Gjykata Speciale
  • LAJMI I FUNDIT | Haradinaj pas vendimit për dorëheqje: Do paraqitem në Gjykatë si qytetar
  • LAJMI I FUNDIT | Haradinaj: Përgjegjësia për zgjedhjet e reja i takon presidentit