Musa Ulqini: Presidenti sulmoi aleatët tanë, SHBA dhe BE – A2

Musa Ulqini: Presidenti sulmoi aleatët tanë, SHBA dhe BE

Deputeti i Partisë Socialiste, Musa Ulqini, deklaroi në Ditari në A2 CNN se nga e gjithë konferenca e sotme e Presidentit Ilir Meta i bëri përshtypje sulmi, sipas tij, që Kreu i Shtetit i bëri aleatëve të vendit tonë.

Shkarkoni aplikacionin e A2