Nard Ndoka: Tom Doshi nuk merr vota nga elektorati në Shkodër, por i blen ato

Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka ka denoncuar në studion e “Absolut 4” presionin dhe blerjen e votës për zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Shkodrës. Ai ka shigjetuar kreun e PSD-së Tom Doshi se në Shkodër nuk merr vota nga elektorati, por i blen ato për t’i dhënë mundësi Ramës për të vijuar më tej. Sipas tij ka prishur balancat politike dhe bën thirrje për ndarjen nga kjo politikë denigruese.