Ndeshja me Bjellorusinë, Memolla, Ismajli dhe Ramadani nuk nisen

Në prag të sfidës të Nation League në Minsk, gazetari Erald Kodhelaj raporton mbi të rejat e fundit në kampin kuqezi, ku vihen re mungesat e shumta që kanë shkaktuar polemika, por që mund t’i hapin edhe rrugën debutimit të elementeve premtuese.