Ndreca për Berishën: Hileja më e madhe që përdori djalli ishte t’i bindte njerëzit se nuk ekziston

Profesori Ardian Ndreca i ftuar në Ditarin e mbrëmjes për të folur për zhvillimet e fundit politike dhe në veçanti ato në Partinë Demokratike.

  • LAJMI I FUNDIT | Shqipëri, 12 viktima në 24 orët e fundit, 616 raste
  • LAJMI I FUNDIT | 589 të shëruar në 24 orë, 6289 raste aktive
  • LAJMI I FUNDIT | Po marrin trajtim 148 pacientë, 16 janë në gjendje më të rënduar