Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, Andi Përmeti: Duke bojkotuar, tregojmë se Edi Rama është i vetëm

Deputeti i Bindjes Demokratike, Andi Përmeti, i ftuar në studion e “Ditari” në A2, deklaroi se “Edi Rama, ndryshimet në Kodin Zgjedhor, po i bën i vetëm” dhe shtoi se “duke bojkotuar ne po japim mesazhet që ne nuk jemi pjesë e kësaj farse”.